Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

W mediatekach trwają warsztaty kulinarne  w ramach projektu ,,Człowiek siłą Krajny i Pałuk”. Warsztaty uczą, bawią i "smakują".

28. maja ulica Powstańców Wielkopolskich wypełniła się barwnymi stoiskami i przyciągnęła mieszkańców regionu do wspólnego spędzenia niedzieli na Jarmarku św. Wawrzyńca.

Zarząd "Partnerstwa dla Krajny i Pałuk" serdecznie zaprasza wszystkich Członków na uroczyste Walne Zebranie, zatwierdzające Lokalną Strategię Rozwoju dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2023-2029 „CZŁOWIEK SIŁĄ DOLINY NOTECI”. Zebranie odbędzię się 05.06.2023 r. w Restauracji "Stara Stodoła" w Olszewce.

Trwa proces opracowania wielofunduszowej Lokalnej Strategii Rozwoju „Człowiek siłą Doliny Noteci”. Na czwartek 25 maja 2023 r. zaplanowano ostatnie spotkanie Zespołu Partycypacyjnego, którego zadaniem, tym razem, będzie odniesienie się do uwag zgłoszonych w trakcie procesu konsultacji projektu LSR.

Dobiegły końca spotkania informacyjno – konsultacyjne projektu LSR „Człowiek siłą Doliny Noteci”. Dziękujemy mieszkańcom za tak liczne uczestnictwo. Przypominamy, że możliwość konsultacji trwa nadal.

Mieszkańców obszaru, którzy nie mogą wziąć udziału osobiście w spotkaniach informacyjno - konsultacyjnych zachęcamy do połączenia się w formule online. Link w artykule.

Harmonogram prac związanych z opracowaniem LSR 2023-2027 - AKTUALIZACJA 2. Zmianie ulega termin WZC, kończącego prace nad LSR.

Zapraszamy mieszkańców powiatu nakielskiego do wyrażenia swojej opinii/zgłoszenia uwag do projektu Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2023-2029 „Człowiek siłą Doliny Noteci” (LSR). W artykule przedstawiamy terminarz spotkań informacyjno-konsultacyjnych.

Zapraszamy na spotkanie tematyczne dla mieszkańców powiatu nakielskiego dotyczące rozwijania turystyki, rekreacji oraz dziedzictwa kulturowego na obszarze regionu w ramach sieci Ekomuzeum. 

Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” wraz z członkami EDN zapraszają 13-14.05.2022 r., do odwiedzenia stoiska z produktami lokalnymi.

ByLOT zaprasza do udziału w warsztatach "Komercjalizacja produktu turystycznego Bydgoskiego Obszaru Funkcjonalnego".

28 maja 2023 r. odbędzie się Jarmark świętego Wawrzyńca. Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalnych twórców i artystów do skorzystania z okazji do udziału.

Odbyły się pierwsze zajęcia w Mediatekach – Centrach Aktywności Lokalnej LGD na obszarze powiatu nakielskiego utworzonych w ramach projektu ,,Człowiek siłą Krajny i Pałuk”. Mieszkańcy gmin Sadki i Kcynia wzięli udział w warsztatowni.

Trwają prace nad tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju, która pozwoli nam pozyskać fundusze unijne dla rozwoju regionu na lata 2023-2029. Terminarz konsultacji.

Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza młodych mieszkańców powiatu nakielskiego do bezpłatnego udziału w projekcie „Człowiek siłą Krajny i Pałuk”, w ramach którego tworzymy przestrzeń społeczną dla aktywnych działaczy młodzieżowych. Spotkanie informacyjne już 26 kwietnia o godz. 17.00.

14.04.2023 zostały podpisane porozumienia o współpracy z lokalnymi OSP w ramach projektu „Człowiek siłą Krajny i Pałuk”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tworzeniu LSR dla naszego regionu, na podstawie której będziemy mogli pozyskać fundusze unijne dla mieszkańców Powiatu Nakielskiego. Tym razem prosimy o wypełnienie ankiety, której informacje posłużą nam do opracowania Planu Komunikacji.

Zarząd Partnerstwa dla Krajny i Pałuk zaprasza wszystkich członków na Walne Zebranie, które odbędzie się 25 kwietnia na Przystani Powiat Nakielski. Początek spotkania o godz. 16.00. W programie m.in. sprawozdania za rok 2022, wybory uzupełniające do Rady LGD oraz konsultacje nowej LSR.

Jesteś mieszkańcem powiatu nakielskiego? Reprezentujesz młodzież lub seniorów? Jesteś sołtysem, radnym, członkiem lokalnej organizacji, przedsiębiorcą, przedstawicielem instytucji publicznej? Przyjdź i zdecyduj o kierunkach rozwoju Twojej najbliższej okolicy! 20 kwietnia kolejne spotkanie LGD dot. tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju współfinansowanej ze środków UE.

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2023-2027 informujemy o zmianie harmonogramu prac związanych z przygotowaniem niniejszego dokumentu.

Podkategorie

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.