Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Członkowie Stowarzyszenia

 

Lp. Nazwa lub imię i nazwisko
Członka Stowarzyszenia
Imię i nazwisko osoby reprezentującej członka
SEKTOR GOSPODARCZY
1 Adam Grewling PPUH „Grewling” Adam Grewling
2 Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią Wojciech Gawlak
3 Dorjan – Dorota i Jan Siejna Jan Siejna
4 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Nakle nad Notecią Dariusz Gołąbek
5 Iwona Wencka-Stramowska TRAINING HOUSE Iwona Wencka-Stramowska
6 Jakś Krzysztof (PPHU „AG-MED”) Medard Jakś
7 Jerzy Walkowiak Grażyna Radzka-Walkowiak
8 Kazimierz Jachymski Kazimierz Jachymski
9 Leppert Przemysław Przemysław Leppert
10 Marek Kamiński (MABUD) Marek Kamiński
11 Maria Horodecka Maria Horodecka
12 P.H. „RARYTAS” Iwona Pater i Mirosław Pater sp.j. Iwona Pater
13 P.P.H.U. „HEN-BUS” Henryk Romanek Henryk Romanek
14 Tomasz Białkowski Tomasz Białkowski
15 Wojciech Elszyn (ALFABIZNES) Wojciech Elszyn
16

Zajazd WiK s.c.

Wiesława Czajkowska, Anna Jarosz

Wiesława Czajkowska
17 Wszystko Jasne Piotr Wilak Piotr Wilak
SEKTOR PUBLICZNY
18 Gmina Kcynia Marek Szaruga
19 Gmina Mrocza Waldemar Chudzik
20 Gmina Nakło nad Notecią Piotr Kalamon
21 Gmina Sadki Krystian Stępniewski
22 Gmina Szubin Wioletta Borys-Stachowiak
23 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy Michał Raczyński
24 Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Wioleta Szynalska
25 Muzeum Ziemi Krajeńskiej Tomasz Pasieka
26 Muzeum Ziemi Szubińskiej Kamila Czechowska
27 Nakielski Ośrodek Kultury w Nakle nad Notecią Michał Dubkowski
28 Powiat Nakielski Tadeusz Sobol
SEKTOR SPOŁECZNY
29 Fundacja „Civitas” Sławomir Kraiński
30 Fundacja „W Kuźni” Marcin Kamiński
31 Klub Turystyki „Noteć” Tadeusz Kunikowski
32 Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki” Ewa Pierucka
33 Nakielskie Bractwo Kurkowe pw. św. Jerzego Marek Siedlecki
34 Stowarzyszenie „Nasz Zamość” Robert Rynarzewski
35 Stowarzyszenie „Nasza Nadzieja” Kołaczkowo Anna Kijowska
36 Stowarzyszenie „Razem dla Dziewierzewa” Maria Łyszczarz
37 Stowarzyszenie Ekologiczne Ziemi Nakielskiej „OIKOS” Jarosław Ciepłuch
38 Stowarzyszenie Gminna Rada Kobiet w Nakle nad Notecią Henryka Tracz
39 Stowarzyszenie Krajna Klaudia Gajewska
40 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza Aleksandra Agata Minda
41 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Witosławia i Okolic „Prawdzic” Łukasz Adrian Piotrowski
42 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Anieliny i Łodzia „Żakus” Marietta Błaszkiewicz
43 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Trzeciewnica i Suchary Izabela Stefańska-Król
44 Stowarzyszenie Nakielskie „Nakielsis Deo” Magdalena Gapińska
45 Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieży „PUELLA” Aleksandra Nowaczyk
46 Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych „TRIUMF STAR” Emilia Rudnicka
47 Towarzystwo Kulturalne Gminy Sadki Roman Andrzejewski
48 Towarzystwo Miłośników Kultury Ludowej „Doman” Ewa Polkowska
49 Koło Gospodyń Wiejskich "Sami Swoi"
Brygida Prus
MIESZKAŃCY
50 Barbara Jasińska Barbara Jasińska
51 Barbara Strzelewicz Barbara Strzelewicz
52 Beata Zglenicka Beata Zglenicka
53 Iwona Pyra Iwona Pyra
54 Jacek Maćkowski Jacek Maćkowski
55 Kamila Radzka-Januszewska Kamila Radzka-Januszewska
56 Mariusz Buczkowski Mariusz Buczkowski
57 Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski
58 Renata Bolka Renata Bolka
59 Ryszard Kamiński Ryszard Kamiński
60 Tomasz Bzdawka Tomasz Bzdawka
61 Wojciech Bethke Wojciech Bethke
62 Ludwika Mrówczyńska Ludwika Mrówczyńska

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.