Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 25.06.2024 r.


W dniach 18-20 czerwca 2024 r. trzyosobowa reprezentacja LGD: Barbara Jasińska (Wiceprezes), Medard Jakś (członek Zarządu) oraz dyrektor biura Dorota Stanek uczestniczyła w ogólnopolskiej konferencji „ LEADER: osiągnięcia, wyzwania i możliwości” zorganizowanej przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW). W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele lokalnych grup działania (LGD) oraz organizacji i instytucji wspierających wdrażanie podejścia LEADER w Polsce – blisko 500 osób.
Konferencja była z jednej strony okazją do wzajemnego poznania się osób z lokalnych grup działania oraz instytucji je wspierających, na początku wdrażania LSR w okresie programowania 2023-2027 z drugiej zaś uczestnicy mieli możliwość zdobycia wiedzy, wypracowania pomysłów na przyszłość i wymiany informacji, a także sformułowania wspólnych wniosków/rekomendacji, które mogą ułatwić realizację zadań w ramach lokalnych strategii rozwoju (LSR).
Partnerstwo dla Krajny i Pałuk podczas sesji warsztatowych realizowanych drugiego dnia również podzieliło się swoim doświadczeniem. Warsztaty „Zarządzanie wielofunduszowym LSR” poprowadziła dla uczestników Dorota Stanek.


Dziękujemy Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich za możliwość udziału w konferencji i prezentacji dobrych praktyk z Krajny i Pałuk!

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.