Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 02.04.2024 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” jest w trakcie realizacji projektu współpracy „Wioski tematyczne sposobem na aktywizację lokalnych społeczności i promocję regionu”. Partnerami projektu są trzy lokalne grupy działania, tj.: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” (powiat tucholski) oraz Stowarzyszenie NASZA KRAJNA (powiat sępoleński). Celem projektu jest zaś aktywizacja i integracja mieszkańców gmin poprzez upowszechnienie idei tworzenia wsi tematycznych. Partnerzy zakładają, iż efektem projektu na terenie powiatu nakielskiego będzie wypracowanie założeń/koncepcji dla minimum 2 wiosek tematycznych.
W ramach projektu dla mieszkańców powiatu nakielskiego zaplanowano 6 zadań, których realizacja zakończy się w czerwcu 2024 r.
Po seminarium inauguracyjnym, wizytach diagnostycznych i warsztatach tematycznych w zgłoszonych do projektu sołectwach oraz wyjeździe studyjnym przyszedł czas na organizację szkolenia „Animator gier i zabaw”. Szkolenie pozwoli zarówno na uatrakcyjnienie, jak i podniesienie poziomu ofert turystycznych wiosek tematycznych. Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną m.in. z zakresu efektywnego wykorzystania czasu z grupą odwiedzającą wioskę tematyczną, komunikacji z grupą, poznają gry i zabawy dostosowane do potrzeb i wieku gości (osoby starsze, dzieci i młodzież, rodziny z dziećmi), które warto wykorzystać podczas odwiedzin grupy.
Planowany termin realizacji zadania: 12-14.04.2023 r.
Czas trwania szkolenia: 3 dni, w sumie 18 godz., gwarantujemy nocleg wraz z wyżywieniem
Miejsce realizacji: Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego, Minikowo 1, 89-122 Minikowo
Serdecznie zapraszamy wyłącznie mieszkańców powiatu nakielskiego - osoby dorosłe oraz młodzież od 16 r.ż. do wzięcia udziału w szkoleniu.
WAŻNE: Warunkiem udziału i ukończenia szkolenia jest uczestnictwo w całym cyklu szkoleniowym (3 dni).


Liczba miejsc ograniczona! Na zajęcia zostanie zakwalifikowanych 5 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 05.04.2024 r. lub do wyczerpania limitu miejsc pod nr telefonu: 52 524 64 34 lub 607 822 019 oraz e-mail pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.