Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 25.01.2024 

XIV Charytatywny Bal Partnerstwa dla Krajny i Pałuk przeszedł do historii. 20 stycznia 2024 hucznie i wesoło było w Pałacu Suchary. To tam właśnie w tym roku Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zorganizowało XIV Bal Charytatywny. W pięknym pałacowym otoczeniu, przy stołach pełnych wykwintnych smakołyków goście w kameralnym gronie spędzili sobotnią noc na zabawie i czynieniu dobra. Do tańca wspaniałą muzykę serwowali DJ Mariusz oraz Live Act Sax Piotr Jędraszczak.
Dzięki pomocy wielu życzliwych firm i instytucji udało się zrealizować cel dorocznej imprezy i zebrać środki pieniężne z przeznaczeniem na wsparcie młodej zdolnej młodzieży z naszego powiatu. To dzięki ufundowanym przez Partnerstwo dla Krajny i Pałuk stypendiom Kapituła Funduszu Młody Talent Krajny i Pałuk co roku przyznaje stypendia, które pomagają na starcie utalentowanym, pracowitym uczniom szkół średnich zamieszkujących teren powiatu nakielskiego. Wśród naszych stypendystów są sportowcy, naukowcy, laureatki wielu konkursów wokalnych i tanecznych.
To m.in. dzięki wsparciu Funduszu Młody Talent Krajny i Pałuk mogą oni realizować swoje pasje i rozwijać uzdolnienia tuż na samym progu swojej kariery. Wtedy, kiedy los tej kariery jeszcze nie jest pewny. Wierzymy, ze wśród około 100 stypendystów jest wielu takich, którym pomagając na starcie otworzyliśmy szerzej do niej drzwi!
Osoby zainteresowane informujemy, że do końca lutego prowadzimy zbiórkę środków https://zrzutka.pl/4hkfvk i jednocześnie gorąco zachęcamy- nie bądźcie Państwo obojętni tej sprawie. Być może to właśnie dzięki Waszym środkom rozwinie swój talent i zachwyci świat ktoś, kto bez nich nie osiągnie niczego.
Kapituła Funduszu Stypendialnego „Młody Talent Krajny i Pałuk”

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.