Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

logotypy unijne

Nakło nad Notecią, 27.12.2023 r.

Masz pomysł na aktywizację seniorów lub działania włączające osoby z niepełnosprawnością? Chcesz zrealizować projekt na utworzenie klubu młodzieżowego lub zorganizować wydarzenie kulturalne? Zależy Tobie na zachowaniu lokalnej tradycji lub ochronie środowiska? Zamierzasz podjąć lub rozwinąć działalność gospodarczą? Właśnie dla takich osób jak Ty stworzyliśmy Bank pomysłów, z którego możesz skorzystać już teraz.

Bank pomysłów, uruchomiony przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” (LGD) w czerwcu br., to narzędzie, za pośrednictwem którego każdy mieszkaniec powiatu nakielskiego, w tym także członek LGD, może zgłaszać swoje pomysły na realizację projektów ze środków Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2023-2029 „Człowiek siłą Doliny Noteci" (LSR).

Utworzona baza zgłoszonych propozycji/inicjatyw podlega bieżącemu przeglądowi podczas regularnych posiedzeń Zarządu LGD. Bank jest aktywny w całym okresie wdrażania LSR, tj. w latach 2023-2029.

Aby zgłosić swój pomysł do bazy, należy wypełnić krótki formularz dostępny pod linkiem: Bank pomysłów LGD.

Uwaga: Zgłoszenie projektu do Banku pomysłów nie jest jednoznaczne ze złożeniem wniosku o przyznanie pomocy/powierzenie grantu ze środków LSR.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z pracownikami biura Partnerstwa pod nr tel.: 607-822-024 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.