Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 06.09.2023

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk" serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczące możliwości współpracy osób, podmiotów i instytucji w ramach produktu turystycznego Ekomuzeum Doliny Noteci (EDN).

Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć rozproszonych w terenie obiektów, które tworzą „żywą” kolekcję, obrazującą wartości historyczne, przyrodnicze i kulturowe regionu oraz dorobek jego mieszkańców.
Ofertę obiektów uzupełniają lokalne produkty, usługi oraz wydarzenia charakterystyczne dla obszaru Doliny Noteci. Zadaniem Ekomuzeum jest zachowanie i eksponowanie lokalnych tradycji i form gospodarowania, charakterystycznego rzemiosła czy sposobu życia poprzez prezentacje, warsztaty, czy pokazy organizowane przez mieszkańców regionu Krajny i Pałuk.

Okres pandemii spowodował znaczne zmniejszenie wspólnych, działań instytucji, podmiotów i osób, związanych z promocją i upowszechnianiem bogatych walorów Doliny Noteci, w tym oferowanych produktów lokalnych, organizowanych wydarzeń otwartych, warsztatów, pokazów, plenerów, itp.

Podczas spotkania chcielibyśmy dokonać swego rodzaju przeglądu i podsumowania dotychczasowych działań oraz zaprosić do współpracy również nowe podmioty i osoby.
Współpraca w ramach Ekomuzeum daje m.in. możliwość udziału i korzystania z wszelkich form promocji prowadzonych przez Koordynatora Ekomuzeum tj. LGD, m.in.: udział w targach, zamieszczania aktualnej oferty na stronie internetowej: www.turystyka-krajna-paluki.pl, promocji w lokalnych mediach, zamieszczania informacji o atrakcjach Ekomuzeum w materiałach promocyjnych wydawanych przez LGD.

PROGRAM RAMOWY SPOTKANIA
1) prezentacja Regulaminu Ekomuzeum Doliny Noteci,
2) założenia umów licencyjnych dot. współpracy w ramach EDN - prawo posługiwania się znakiem towarowym Ekomuzeum Doliny Noteci na produktach, towarach, szyldach, stronie internetowej, itd.),
3) prezentacja propozycji zmian na stronie internetowej EDN,
4) ustalenie programu dalszych działań i harmonogram współpracy na najbliższe min. 6 m-cy.

Miejsce: Ranczo u Amadeusza, Bielawy 24, 89-100 Nakło nad Notecią
Termin: 12.09.2023, godz. 15.00

Ze względów organizacyjnych zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 08.09.2023 r. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 577 753 019.

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.