Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 18.05.2023

Dobiegły końca spotkania informacyjno – konsultacyjne projektu Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2023-2029 „Człowiek siłą Doliny Noteci” (LSR).
Spotkania odbyły się, w każdej z pięciu gmin powiatu nakielskiego.
Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom obszaru, w szczególności: przedstawicielom organizacji pozarządowych, KGW, OSP, sołtysom, przedsiębiorcom, przedstawicielom instytucji rynku pracy i otoczenia biznesu, osobom pracującym z dziećmi, młodzieżą, osobami z niepełnosprawnością, radnych gminnych, powiatowych, każdemu z osobna, za tak liczny i aktywny udział.

Jednocześnie przypominamy, że nadal istnieje możliwość zgłaszania swoich uwag i wyrażania swojej opinii do projektu LSR.
Uwagi do założeń LSR, zgłaszać można na Formularzu konsultacyjnym od do 24.05.2023 r. (włącznie):
a. za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Z uwagi na konkurencyjny wybór LSR w ramach ogłoszonego naboru, aby otrzymać konsultowany dokument Strategii, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści podając: swoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania lub nazwę i adres siedziby reprezentowanego podmiotu (w celu potwierdzenia, że dokument konsultowany jest z mieszkańcami powiatu nakielskiego). W tytule wiadomości prosimy wpisać: Konsultacje projektu LSR.
b. dostępnym bezpośrednio w biurze Partnerstwa dla Krajny i Pałuk (ul. Powstańców Wielkopolskich 6, Nakło nad Notecią), które pełni funkcję punktu informacyjno-konsultacyjnego. Punkt czynny jest dla interesantów:
- w dni robocze w godz. 10.00-13.00,
- w sobotę 20.05.2023 r. w godz. 10.00-12.00,
- w niedzielę 21.05.2023 w godz. 10.00 - 12.00;

dziękujemy za Państwa zaangażowanie oraz wyrażone opinie.
Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.