Kontrast:
Czcionka:
A-
A+


Nakło nad Notecią, 11.05.2023

Masz pomysł na rozwój turystyki w powiecie nakielskim? Działasz na rzecz pielęgnowania i zachowania lokalnej kultury? Interesujesz się produktami lokalnymi? Znasz i cenisz bogactwo przyrodnicze Doliny Noteci?

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza Cię do wspólnego budowania produktu turystycznego Ekomuzeum Doliny Noteci (EDN) oraz rozwijania jego oferty.

Aby promować ideę tej inicjatywy oraz pozyskiwać nowych partnerów, Partnerstwo dla Krajny i Pałuk organizuje spotkanie tematyczne dla mieszkańców powiatu nakielskiego dotyczące rozwijania turystyki, rekreacji oraz dziedzictwa kulturowego na obszarze regionu w ramach sieci Ekomuzeum. W programie spotkania przewidziano: omówienie spraw dot. funkcjonowania Sieci, wspólnej promocji, udziału w targach i wystawach, wyjazdach studyjnych, organizacji eventów, etc. Głównym powodem spotkania jest jednak pomysł członka EDN-u na funkcjonowanie sklepu z produktami lokalnymi.
Spotkanie odbędzie się 18. maja 2023 r. w Restauracji Stary Browar w Szubinie (ul. Browarna 10) początek o godz. 14.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 577 753 019 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 17.05.2023 r.

Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć produktów turystycznych, która swoje zasoby zawdzięcza bogactwu tradycji, historii i przyrody Doliny Noteci, a przede wszystkim zrzesza ludzi pełnych pasji i energii, gotowych do działania. Mieszkańców powiatu nakielskiego, mających do zaoferowania ciekawą ofertę turystyczną, zapraszamy do włączenia się w tę niezwykła inicjatywę, której koordynatorem jest Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.