Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 10.02.2023 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza do wspólnego budowania produktu turystycznego Ekomuzeum Doliny Noteci (EDN) oraz rozwijania jego oferty.
Aby promować ideę tej inicjatywy oraz pozyskiwać nowych partnerów, Partnerstwo dla Krajny i Pałuk organizuje spotkanie tematyczne dla mieszkańców powiatu nakielskiego dotyczące rozwijania turystyki, rekreacji oraz dziedzictwa kulturowego na obszarze regionu w ramach sieci Ekomuzeum.

W programie spotkania przewidziano m.in.: omówienie spraw dot. funkcjonowania Sieci Ekomuzeum Doliny Noteci, w tym: wspólnej promocji, udziału w targach i wystawach, wyjazdach studyjnych, organizacji wydarzeń oraz możliwościach rozwoju.

Spotkanie połączone będzie z tradycyjnym „PIERZOKIEM” i odbędzie się 28. lutego 2023 r. w Świetlicy Wiejskiej w Michalinie. Początek o godz. 15.00.

PIERZOK to staropolski zwyczaj darcia pierza na pierzyny i poduchy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 577 753 019 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 23.02.2023 r.

W trakcie spotkania zaplanowano także drobny poczęstunek.


Celem spotkania jest integrowanie środowisk zainteresowanych rozwijaniem i upowszechnianiem zasobów lokalnego dziedzictwa Krajny i Pałuk.
Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć, która swoje zasoby zawdzięcza bogactwu tradycji, historii i przyrody Doliny Noteci, a przede wszystkim zrzesza ludzi pełnych pasji i energii, gotowych do działania. Wszystkich mieszkańców powiatu nakielskiego, działających w sferze kultury i turystyki, zapraszamy do włączenia się w tę niezwykła inicjatywę, której koordynatorem jest Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.