Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 10.11.2022 r.

 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym, którego tematem przewodnim jest:

Wigilia na Krajnie i Pałukach.

Zachęcamy Koła Gospodyń Wiejskich, sołectwa oraz inne organizacje (formalne i nieformalne, w tym: stowarzyszenia, fundacje, OSP), działające na terenie powiatu nakielskiego, do udziału w konkursie.

Tylko jedno danie wigilijne i nagrody dla każdego!

Karty zgłoszeń prosimy dostarczyć do biura LGD w terminie od 10.11.2022 r. do 25.11.2022 r. do godziny 15.00 (włącznie) osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej bądź mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). O terminowości złożenia zgłoszenia decyduje data wpływu do biura LGD. Regulamin oraz karty zgłoszeń znajdują się w plikach do pobrania poniżej.

Prezentacja dań oraz ich ocena nastąpi podczas finału Konkursu Dziedzictwa Kulinarnego „Smaki Krajny i Pałuk”.
Termin: 2.12.2022 r., godz. 16.00
Miejsce: Świetlica wiejska w Wolwarku (gmina Szubin)

W programie finału XVIII Konkursu Dziedzictwa Kulinarnego „Smaki Krajny i Pałuk”, podczas którego zostaną wyłonione najlepsze dania wigilijne regionu Krajny i Pałuk: 

- wykład: Wokół pałuckiego stołu, który poprowadzi dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Z. Erdmanna w Szubinie Kamila Czechowska.
- pokaz kuchni molekularnej wraz z degustacją przygotuje Gastro Szef, Mateusz Balcerek.

Zapraszamy mieszkańców powiatu nakielskiego!

Pliki do pobrania:

1. Regulamin XVIII Konkursu Dziedzictwa Kulinarnego "Smaki Krajny i Pałuk".

2. Karta Zgłoszenia.

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.