Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 14.09.2022 r.

Drogi Mieszkańcu Powiatu Nakielskiego,


W związku z trwającymi pracami związanymi z opracowywaniem LSR dla nowego okresu programowania UE 2021-2027 już w najbliższą niedzielę 18 września 2022 r., od godz. 10.00 serdecznie zapraszamy do odwiedzin punktu informacyjno – konsultacyjnego LGD podczas targów Barwy Lata – Dary Jesieni organizowanego przez KPODR w Minikowie.
W punkcie:
- dowiesz się o możliwościach wsparcia jakie w kolejnej perspektywie oferowane będzie w ramach Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 oraz nowego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza (FEKP) 2021-2027
- będziesz mógł zabrać głos w procesie konsultacji społecznych, który służy LGD m.in. poznaniu lokalnych problemów i potrzeb, na których odpowiedzią ma być LSR, poprzez wypełnienie anonimowej ankiety. Wypełniający ankietę otrzymają każdorazowo drobne upominki.

Ponadto, Członkowie EDN zapraszają do degustacji produktów lokalnych, gdzie nie zabraknie miodów z Własnej Pasieki Państwa Kuś, domowych rarytasów p. Ludmiły Mrówczyńskiej oraz KGW Izabela a także domowych krówek Państwa Pyrów.
To kolejna już inicjatywa w ramach Ekomuzeum Doliny Noteci (EDN). 

Serdecznie Zapraszamy

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.