Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 12.09.2022 r.

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w związku z trwającymi pracami nad Lokalną Strategią Rozwoju dla kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej 2021-2027 serdecznie zaprasza przedstawicieli lokalnych organizacji – stowarzyszeń, fundacji, Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych, klubów sportowych, innych organizacji z terenu powiatu nakielskiego na otwarte spotkanie branżowe, które służyć ma poznaniu potrzeb lokalnych organizacji, ich potencjału, a także poznaniu oczekiwań w zakresie inicjatyw, jakie powinny być wspierane przez LGD w kolejnej perspektywie.

Przypomnijmy, że w obecnym okresie programowania lokalne organizacje pozarządowe mogły liczyć na dedykowane im wsparcie w postaci:
1. grantów służących zachowaniu lokalnego dziedzictwa (historycznego, przyrodniczego, kulturowego), promocji obszaru powiatu nakielskiego, jak również podnoszenia wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych w wysokości od 5 tys. do 20 tys. zł, oraz
2. grantów służących aktywizacji lokalnych społeczności (w szczególności osób starszych, dzieci i młodzieży czy osób z niepełnosprawnością) w wysokości do 50 tys. zł.

Jakie działania powinny być dofinansowywane w kolejnej perspektywie? Zachęcamy do udziału w otwartej dyskusji.

Termin spotkania: 21.09.2022 r. (środa)
Miejsce: Restauracja „Stary Spichlerz”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6, Nakło nad Notecią
Godzina: 17.00-19.00

Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni zainteresowanych za potwierdzenie udziału w spotkaniu pod nr tel. 607 822 019 lub 577 753 019 lub e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20.09.2022 r. (wtorek).

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.