Kontrast:
Czcionka:
A-
A+


Nakło nad Notecią, 04.03.2022 r.


Zapraszamy na doroczne spotkanie robocze organizacji i instytucji rynku pracy, pomocy społecznej i bezpieczeństwa publicznego z obszaru powiatu nakielskiego
Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza lokalne organizacje i instytucje na spotkanie dotyczące współpracy w realizacji działań na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców powiatu nakielskiego.
W trakcie spotkania poruszone zostaną głównie zagadnienia związane z realizowanymi w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność projektami na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym wynikającymi z Gminnych/Lokalnych programów rewitalizacji (plusy i problemy realizacyjne).
Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń oraz tworzenia płaszczyzny współpracy głównych instytucji i organizacji zajmujących się beneficjentami z obszaru wykluczenia społecznego.

Termin spotkania: 10 marca 2022 r. (czwartek)
Miejsce: Restauracja „Stary Spichlerz”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6, 89-100 Na-kło nad Notecią.
Godzina: początek godz. 9.00

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 577 753 019 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 08.03.2022 r.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.