Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

logotypy unijne - fundusz społeczny

Nakło nad Notecią, 23.02.2022 r.

Trwają zajęcia w ramach projektu Akademia Aktywności III w gminie Sadki, dofinansowanego ze środków Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”. Kwota udzielonego grantu to 50 000 zł.

Uczestnicy projektu biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach, m.in. w zajęciach z florystyki. Spotkania odbywają się w świetlicy wiejskiej w Anielinach.

Celem zajęć jest kreatywne spędzanie czasu w grupie, rozwijanie umiejętności manualnych oraz pomoc w rozwijaniu nowych pasji. Podczas zajęć uczestnicy projektu tworzą różnego rodzaju kompozycje, takie jak kwiat w doniczce czy ogród w szkle, na które zostają zapewnione wszelkie potrzebne materiały. Ponadto ćwiczenia manualne, z jakimi wiąże się realizacja zajęć, przyczynią się do zwiększenia sprawności fizycznej wykorzystywanej na co dzień przy zadaniach wymagających precyzji i cierpliwości. Planowanie aranżacji z kwiatów mobilizuje do podjęcia wysiłku intelektualnego, dzięki czemu uczestnicy zajęć będą aktywni umysłowo, co z kolei pomoże w przeciwdziałaniu rozwojowi różnych chorób związanych ze stagnacją umysłową.

Pięć pań prezentuje wykonany las w słoiku

Pięć pań z własnoręcznie wykonanymi drzewkami.

Panie pracujące na warsztatach.

Materiał: ALFABIZNES Wojciech Elszyn

 

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.