Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 02.02.2022 r.

JOGA, FIZJOTERAPIA I AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU … TRWA REALIZACJA WSPARCIA OSÓB STARSZYCH W GMINIE SZUBIN

Jak uprawiać jogę dla seniorów i dlaczego warto to robić?
O tym, dowiedzieli się uczestnicy projektu „Gmina Szubin - wspieramy się wzajemnie”  

Projekt objęty grantem dofinansowany przez „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w ramach LSR ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany jest od połowy listopada 2021 r. na terenie gminy Szubin. Realizator projektu to lokalny przedsiębiorca Paweł Lustig Firma Handlowo Usługowa z s. w Łachowie.  Kwota udzielonego przez Partnerstwo grantu to 48 873,99 zł

Działania projektu skierowane są do mieszkańców gminy Szubin - osób w wieku 60+, aby pobudzić ich aktywność fizyczną oraz aktywność psychospołeczną, ale również do osób z ich otoczenia.
Poza zajęciami jogi uczestnicy wezmą m.in. udział w ogólnorozwojowych zajęciach z fizjoterapeutą, a także wyjeździe prozdrowotnym do obiektu GEOTERMIA GRUDZIĄDZ. Aktywnie spędzą czas podczas warsztatów rękodzieła oraz wyjazdu kulturalnego do Bydgoszczy, gdzie poza zwiedzaniem starej części miasta wezmą udział w przedstawieniu kulturalnym w teatrze lub operze. W projekcie zaplanowano także szerokie wsparcie psychologiczne. Projekt zakończy wiosenny piknik prozdrowotny z udziałem lokalnej społeczności – mieszkańców gminy Szubin.
 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.