Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

logotypy unijne - fundusz społeczny

Szubin, 27.01.2022 r.


Było aktywnie, było wesoło i kolorowo. Frekwencja stuprocentowa, buzie uśmiechnięte, zabawa przednia! Podczas wspólnie spędzonego czasu odkrywaliśmy niezwykły świat nowoczesnych technologii na warsztatach robotyki. Fantastycznie bawiliśmy się w parku trampolin i w centrum wspinaczkowym. Aktywnie spędzaliśmy czas na zajęciach lekkiej atletyki. Pogoda płatała figle, ale czas wypełniony zajęciami minął nam bardzo szybko. Radości nie było końca.

Jednym zdaniem pierwszy tydzień ferii z Klubem Młodzieżowym „Akademia sportu” za nami! To wszystko dzięki projektowi objętemu grantem realizowanemu w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, współfinansowanemu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi 11 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Ale, ale! To dopiero początek! Przed nami kolejne atrakcje, na które czekamy z niecierpliwością.

przygotowanie do wspinaczki

na ściance wspinaczkowej

dzieci podczas zajęć z robotyki

chłopcy przy laptopie

10 uczestników projektu

huśtanie na linie

Materiał: Paulina Kwiatkowska, koordynator projektu z ramienia Grantobiorcy: Tomasz Kwiatkowski Ośrodek Szkolenia Kierowców TOP Kwiatkowscy

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.