Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

logotypy unijne - europejski fundusz społeczny

Nakło nad Notecią, 15.12.2021 r.

Projekt - Klub Młodzieżowy Akademia Różności został dofinansowany ze środków Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, kwota dofinansowania - 43 352, 95 zł. Grantobiorcą jest Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza.

2 grudnia odbył się pierwszy wyjazd w ramach działania Klubu Młodzieżowego Akademia Różności. Członkowie Klubu wybrali się do Manufaktury Słodyczy Karmelowa Kraina w Bydgoszczy. Zobaczyli tam jak i z czego wytwarzana jest czekolada i jaką drogę musi przebyć owoc kakaowca, by trafić na półki w postaci tabliczki czekolady. Następnie każdy wykonał i ozdobił swoją własną czekoladę w kształcie gwiazdy.
Na koniec wycieczki dzieci miały okazję zobaczyć, jak wygląda Bydgoski Jarmark Bożonarodzeniowy i skorzystać z jego atrakcji.


Wszystkie działania podejmowane w zakresie działalności Klubu są możliwe dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu grantowego LGD: Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego.

Materiał: Natalia Boniecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.