Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 23.07.2021 r.

Chcesz uzyskać wparcie na zorganizowanie jednodniowego warsztatu, szkolenia, spotkania tematycznego, wykładu, etc. dla osób starszych oraz organizacji i instytucji działających na rzecz osób starszych z obszaru powiatu nakielskiego (np. KGW, UTW, inne organizacje) zgłoś się do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

Źródło finansowania: środki własne LGD Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” 

Wymagania:

  • Minimalna grupa uczestników – 12 osób.
  • Obszar objęty działaniami - zadania powinny być realizowane na obszarze 1 gminy, tj. gminy: Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki lub Szubin.
  • Działania muszą mieć charakter otwarty – zaproszenie do udziału należy skierować do wszystkich mieszkańców danej gminy spełniających kryteria tj. osób starszych i/lub organizacji i instytucji działających na rzecz osób starszych.
  • Realizator zobowiązany jest do informowania uczestników o realizacji przedsięwzięcia przy wsparciu środków z budżetu Lokalnej Grupy Działania, m.in. poprzez zamieszczenie logotypu LGD i informacji o finansowaniu przedsięwzięcia ze środków Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” na wszystkich materiałach informacyjnych i promocyjnych dot. realizacji inicjatywy.
  • Termin realizacji: do 31.10.2021 r.

Maksymalna kwota wsparcia: do 500 zł brutto

W ramach środków LGD zakupi materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatu czy szkolenia, zatrudni eksperta/wykładowcę/prowadzącego, sfinansuje poczęstunek dla uczestników, etc. LGD nie przekazuje środków finansowych.

Limit dostępnych środków: 2 500 zł brutto (500 zł/gminę). LGD dofinansuje min. 1 inicjatywę w każdej z gmin obszaru powiatu nakielskiego. W sytuacji braku zgłoszeń z danej gminy środki zostaną przekazane na kolejne inicjatywy w gminach z których dokonano zgłoszenia. Zarząd LGD zastrzega  sobie możliwość zwiększenia wskazanego powyżej limitu środków.

Kto może ubiegać się o wsparcie:

Lokalne organizacje pozarządowe (w tym KGW i OSP, inne organizacje), sołectwa, kluby seniora/emeryta.  

O wsparcie nie mogą ubiegać się jednostki sektora finansów publicznych – gminy, powiat, domy kultury, biblioteki, muzea, inne.

 

Termin zgłoszeń: do 3 sierpnia 2021 r. (wtorek)  do godz. 12.00 (zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane).

Formularz zgłoszenia należy przesłać pocztą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podpisany skan) lub dostarczyć osobiście do biura LGD w Nakle nad Notecią, ul. Powstańców Wielkopolskich 6.

Z uwagi na limit środków o zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń z danej gminy.

Formularz zgłoszenia – (pobierz tutaj)

Telefon kontaktowy: 577 753 019 Joanna Bałdyga - specjalista ds. projektów animacji i współpracy.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.