Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 28.06.2021 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” planuje ogłosić nabór wniosków o powierzenie grantów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekty mają umożliwić aktywizację społeczną mieszkańców powiatu nakielskiego, w tym osób niesamodzielnych, rodzin korzystających z pomocy społecznej oraz osób z niepełnosprawnościami.

Podmioty zainteresowane uzyskaniem finansowego wsparcia na działania animacyjno-integracyjne Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat zasad przyznawania pomocy i wypełniania wniosku o powierzenie grantu:

Termin szkolenia: 06.07.2021 r., początek o godz. 14.00;
Miejsce szkolenia: sala szkoleniowa na Przystani "POWIAT NAKIELSKI", ul. Notecka 4, 89-100 Nakło nad Notecią.


Do udziału w szkoleniu, a tym samym do realizacji projektów na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, Partnerstwo zachęca m.in. organizacje pozarządowe, przedsiębiorców, ośrodki pomocy społecznej i domy kultury, pracowników świetlic środowiskowych, warsztatów terapii zajęciowej oraz ośrodków terapii uzależnień.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonać pod nr tel.: 607-822-019 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 02.07.br.


Miejsce szkolenia dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem szkolenia, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.