Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 26.05.2021 r.

Quiz „Majówka z gwarą” trwa nadal! Gratulujemy wszystkim dotychczasowym zwycięzcom, poniżej lista kolejnych laureatów. Upominki mogą odbierać do 02.06.2021 r. (włącznie) w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Powstańców Wielkopolskich 6, Nakło nad Notecią) od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.00.
Quiz cieszy się dużym zainteresowaniem, do 26 maja wpłynęło 100 konkursowych zgłoszeń!

Ostatnia szansa na zdobycie nagrody! Możliwość wzięcia udziału w quizie mija 28 maja!

Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza do zabawy dzieci w wieku 6-12 lat z terenu powiatu nakielskiego (gmina Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki, Szubin). Quiz „Majówka z gwarą” przeprowadzany jest w formule on-line.
Test ma na celu promocję lokalnej tradycji i kultury. Składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Każde pytanie wymaga udzielenia odpowiedzi. Tematyka Quizu dotyczy gwary pałuckiej i krajeńskiej, zatem najmłodsi mieszkańcy regionu mogą sprawdzić, a także poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dawnej mowy Krajniaków i Pałuczan.
Nagrody przyznawane są każdemu Uczestnikowi, który udzieli prawidłowych odpowiedzi na min. 8 pytań, aż do wyczerpania puli upominków. Każdy młody mieszkaniec powiatu nakielskiego może wziąć udział w zabawie tylko raz.


Gratulujemy zwycięzcom! Pozostałych zapraszamy do wspólnej zabawy!


Regulamin Quizu oraz link do pytań konkursowych znajdują się na stronie www.krajna-paluki.cna.org.pl w artykule: Quiz dla najmłodszych - "Majówka z gwarą" - zapraszamy.

Lista osób nagrodzonych w Quizie, które nadesłały prawidłowe rozwiązania do 26.05.2021 r. do godziny 14.00 włącznie

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.