Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 19.05.2021 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” (LGD) serdecznie zaprasza osoby starsze oraz instytucje i organizacje działające na rzecz seniorów (KGW, UTW, inne) z obszaru powiatu nakielskiego na spotkanie informacyjne dot. możliwości wsparcia inicjatyw na rzecz osób starszych w ramach środków Lokalnej Grupy Działania.

W programie spotkania:


Część I informacyjna – na temat głównych założeń LSR:
1) Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023 – cele, przedsięwzięcia LSR oraz możliwości wsparcia finansowego inicjatyw ukierunkowanych na aktywizację i włączenie społeczne osób starszych.
2) Działania własne LGD skierowane do najstarszych mieszkańców powiatu nakielskiego.
3) Harmonogram planowanych naborów grantów oraz zakres wsparcia oferowany przez LGD w zakresie doradztwa i szkoleń dla podmiotów ubiegających się o dofinansowanie.

Część II warsztatowa:
Warsztaty kreatywne – LAS W SŁOIKU
W trakcie zajęć uczestnicy własnoręcznie wykonają ozdobę w postaci lasu w słoiku (zapewniamy materiały dekoracyjne, rośliny, słoik)
Termin: 17 czerwca 2021 r. (czwartek), godz. 14.30
Miejsce: Ranczo u Amadeusza, Bielawy 24, 89-100 Nakło nad Notecią

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Z uwagi na stan epidemii i panujący reżim sanitarny, liczba miejsc jest ograniczona a o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o zgłaszanie pod nr tel.: 577 753 019, do 10.06.2021 r. włącznie.


Inicjatywa na rzecz osób starszych oraz organizacji i instytucji wspierających ma na celu rozpowszechnianie informacji o LSR oraz działalności LGD.

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.