Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 18.05.2021 r.

Zapraszamy na doroczne spotkanie robocze organizacji i instytucji rynku pracy, pomocy społecznej i bezpieczeństwa publicznego z obszaru powiatu nakielskiego
Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza lokalne organizacje i instytucje na spotkanie dotyczące współpracy w realizacji działań na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców powiatu nakielskiego.
W trakcie spotkania poruszone zostaną głównie zagadnienia związane z planowanymi do realizacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność projektami na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym wynikającymi z Gminnych/Lokalnych programów rewitalizacji (plusy i problemy realizacyjne).
Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń oraz tworzenia płaszczyzny współpracy głównych instytucji i organizacji zajmujących się beneficjentami z obszaru wykluczenia społecznego.


Termin spotkania: 27 maja 2021 r. (czwartek)
Miejsce: Restauracja (ogródek) „Stary Spichlerz”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6, 89-100 Nakło nad Notecią.
Godzina: początek godz. 9.00


Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami telefonów: 52 524 64 34, tel. kom. 577 753 019 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 25.05.2021 r.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.