Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 30.04.2021 r.

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner na zlecenie Związku Miast i Gmin Nadnoteckich z siedzibą w Nakle nad Notecią, prowadzi badania dotyczące rejonu nadnoteckiego oraz postrzegania rzeki Noteci przez mieszkańców tego obszaru. Rejon nadnotecki to obszar przebiegający wzdłuż Doliny Noteci (i Kanału Bydgoskiego) od jej źródeł aż do ujścia. Przebiega przez teren województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Rejon nadnotecki stanowi obszar działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich m.in. w zakresie inicjowania i wspierania działań, zmierzających do przywrócenia jakości wód Noteci, jej żeglowności, infrastruktury komunikacyjnej, turystycznej, rekreacyjnej i sportowej oraz utrzymania walorów przyrodniczych i krajobrazowych Noteci.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu, by z perspektywy mieszkańca, turysty, użytkownika terenów rzecznych pomogli Państwo dokonać nam oceny aktualnego stanu rzeki Noteci, jej zagospodarowania oraz wskazania propozycji zmian, jakie powinny zostać wprowadzone w kolejnych latach.

Badanie jest całkowicie anonimowe, a podane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie w celu opracowania zbiorczego raportu, w którym nie będzie możliwości zidentyfikowania pojedynczych odpowiedzi.


Ankieta dla mieszkańców:

https://ankieta.deltapartner.org.pl/notec_-_mieszkancy  

Ankietę należy wypełnić do 14 maja 2021 r.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.