Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 29.03.2021 r.

Wszystkich, którzy chcieliby skorzystać ze środków unijnych w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023 „Aktywna i przedsiębiorcza Dolina Noteci” (LSR), zachęcamy do korzystania z bezpłatnego doradztwa świadczonego przez pracowników biura Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.


Doradztwo prowadzone przez pracowników biura obejmuje dwie kategorie usług:
a) usługi informacyjne – o charakterze ogólnym, obejmujące udzielanie informacji m.in. na temat założeń LSR;
b) usługi konsultacyjne – obejmujące obsługę wnioskodawców/ grantobiorców i beneficjentów naborów ogłaszanych w ramach LSR. Do usług konsultacyjnych zalicza się:

1. usługi z zakresu zasad wypełniania wniosku o przyznanie pomocy/ wniosku o powierzenie grantu (w tym ocena kwalifikowalności w aspekcie LSR);
2. konsultację i weryfikację uzupełnień do wniosku o przyznanie pomocy/ wniosku o powierzenie grantu;
3. usługi z zakresu zasad wypełniania wniosku o płatność/ wniosku o rozliczenie grantu;
4. konsultację i weryfikację uzupełnień do wniosku o płatność/ wniosku o rozliczenie grantu.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju osoby zainteresowane skorzystaniem z doradztwa w formie kontaktu bezpośredniego proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mail z pracownikami biura Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”. Pracownicy biura LGD służą swoją pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00:

- adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
- nr tel.: 607 822 024 – dyrektor biura LGD; 607 822 019 – specjaliści ds. projektów.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.