Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 23.02.2021 r.

Szanowni Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych powiatu nakielskiego!
Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich (FAOW) prowadzi projekt badawczy pn. „Obserwatorium obywatelskiej aktywności wsi”, którego celem jest pogłębienie i zaktualizowanie wiedzy na temat aktywności obywatelskiej na obszarach wiejskich – w szczególności identyfikacja dobrych praktyk oraz określenie najważniejszych wyzwań i problemów, stojących przed organizacjami pozarządowymi.
Pierwszym etapem badania, prowadzonego przy wsparciu ekspertów z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, jest stworzenie Bazy Danych Organizacji Wiejskich, w której gromadzone są podstawowe informacje o organizacjach. Informacje zebrane za jej pośrednictwem zostaną uzupełnione i pogłębione w kolejnych etapach – wywiadach telefonicznych oraz fokusach (wywiadach grupowych).
W związku z powyższym, Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, jako członek FAOW-u zaprasza organizacje działające na terenie powiatu nakielskiego do czynnego udziału w projekcie, wystarczy kliknąć link (link do samego formularza Bazy: https://www.faow.org.pl/baza/) i uzupełnić dane.
Więcej informacji na temat projektu dostępnych jest na stronie: https://faow.org.pl/obserwatorium-obywatelskiej-aktywnosci-wsi/

Projekt „Obserwatorium obywatelskiej aktywności wsi” jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.