Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 10.12.2020 r.

Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krjany i Pałuk”, podaje do wiadomości ostateczne wyniki Plebiscytu „Młody Talent Krajny i Pałuk 2020”

I miejsce oraz miano „Młodego Talentu Krajny i Pałuk 2020” uzyskał Szymon Powalisz (12 pkt.) – uczeń ZSP w Paterku oraz zawodnik LUKS START NAKŁO. Osiąga wysokie wyniki w kilku dziedzinach sportowych: piłce nożnej, piłce ręcznej, piłce koszykowej, sztafetowych biegach przełajowych, piłce siatkowej, jego domeną jest jednak lekko atletyka i: pchnięcie kulą oraz rzut oszczepem

II miejsce zdobyła Lena Krajewska (8 pkt.) – na swoim koncie ma szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki, uzyskuje bardzo wysokie wyniki, aktywnie uczestniczy w pracach samorządu uczniowskiego, działa także charytatywnie i społecznie. Jej talent i pasja to taniec, który rozwija jako zawodniczka Studia Kreacji Tańca w Bydgoszczy. Bierze udział w konkursach tańca towarzyskiego.


III miejsce ex aequo:
- Maksymilian Lewa (4 pkt.) - trenuje piłkę nożną i jest wychowankiem klubu SF Junior Nakło, zdobywa nagrody zarówno drużynowo jak i indywidualnie, oraz
- Marcelina Woźniak (4 pkt.) – zdolna uczennica, certyfikowany pływak, zawodniczka klubu GKS Zamek Gołańcz gdzie trenuje i dzięki temu zdobywa wysokie miejsca w podnoszeniu ciężarów.

    

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Z uwagi na panujące obostrzenia związane z obowiązującym stanem epidemii COVID-19 wręczenie nagród odbędzie podczas indywidualnych spotkań z każdym z laureatów.
Nagrodami w Plebiscycie są:
• Zwycięzca: nagroda pieniężna – 2 000,00 zł,
• Zdobywca II miejsca: nagroda rzeczowa – HULAJNOGA ELEKTRYCZNA
• Zdobywcy III miejsca: nagrody rzeczowe – KAMERY INTERNETOWE Z MIKROFONEM

Przypomnijmy, iż do miana „Młodego Talentu” lokalna społeczność zgłosiła 8 kandydatów aktywnych w różnych dziedzinach: sport, taniec, śpiew, wolontariat, którzy następnie uczestniczyli w dwuetapowym głosowaniu.

Zgodnie z Regulaminem w I-szym etapie głosowania głosujący za pomocą bramki SMS – typowali swoich faworytów do miana „Młodego Talentu Krajny i Pałuk”. Wyniki głosowania sms: Lena Krajewska – 1235 oddanych głosów, Szymon Powalisz – 1005 oddanych głosów, Maksymilian Lewa – 812 oddanych głosów, Marcelina Woźniak – 203 oddanych głosów, Maciej Dutkiewicz – 72 oddanych głosów, Kacper Gieryk 36 oddanych głosów, Aleksandra Nowaczewska 20 oddanych głosów, Dawid Wegner 4 oddane głosy.
Finaliści etapu I (pierwsza piątka) zgodnie z regulaminem otrzymali po zakończeniu głosowania SMS noty punktowe (odpowiednio 1-5 pkt.).

Do II-go etapu czyli obrad Jury zakwalifikowana została pierwsza piątka finalistów głosowania SMS-owego.
9 grudnia 2020 r. Jury w składzie: Barbara Jasińska – Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia „Partnerstwa dla Krajny i Pałuk” (przedstawiciel organizatora), Marietta Błaszkiewicz – Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju wsi Anieliny i Łodzia „Żakus”, członek Kapituły Programu Stypendialnego „Młody Talent Krajny i Pałuk” (przedstawiciel lokalnej organizacji pozarządowej) oraz Dariusz Korbal – redaktor lokalnej rozgłośni Radio NAKŁO (przedstawiciel patrona medialnego Plebiscytu), na podstawie złożonych wraz z formularzem zgłoszeniowym dokumentów dokonało subiektywnej oceny osiągnięć pięciu finalistów przyznając noty punktowe (każdy z członków Jury dysponował 5-cioma punktami, które dowolnie rozdzielał wśród finalistów głosowania SMS-owego, członek Jury mógł również przyznać swoje 5 punktów tylko jednemu kandydatowi).
Zwycięzcą Plebiscytu została osoba, która uzyskała największą liczbę punktów (suma punktacji z głosowania SMS-owego oraz punktacji Jury). Maksymalna liczba punktów, jaką mógł zatem uzyskać Laureat to 20 pkt.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2021 Wszelkie prawa zastrzezone.