Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 13.11.2020 r.

Drodzy Wnioskodawcy,

przypominamy, iż zgodnie z „Zasadami korzystania z indywidualnego doradztwa pracowników biura LGD, uprawniającego do uzyskania punktów w ramach kryterium wyboru operacji DORADZTWO BIURA LGD” termin konsultacji mija 19. listopada br. (czwartek) o godz. 15.00. Po wskazanym terminie pracownicy biura LGD będą wyłącznie przyjmować wnioski o przyznanie pomocy, nie będą świadczyć usług doradztwa.

Doradztwo świadczone jest bezpośrednio w biurze Partnerstwa dla Krajny i Pałuk od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00, po wcześniejszym umówieniu.

Jednocześnie przypominamy, że termin składania wniosków o przyznanie pomocy na rozwój działalności gospodarczej upływa 23. listopada 2020 r. (poniedziałek) o godz. 16.00.

Z uwagi na panującą epidemię prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mail z pracownikami biura Stowarzyszenia, gdy planujecie Państwo złożyć w biurze LGD wniosek o przyznanie pomocy w odpowiedzi na konkurs 1/2020.

Pracownicy biura LGD służą Wam swoją pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00:
- adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
- nr tel.: 607 822 024 – dyrektor biura LGD; 607 822 019 – specjaliści ds. projektów.

Zasady ubiegania się o przyznanie pomocy na rozwój działalności gospodarczej, w tym korzystania z punktowanego w ramach naboru doradztwa, znajdują się na stronie www.rlks.naklo.pl.

Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzezone.