Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 29.10.2020 r.


Ostatnia szansa dla młodych talentów z powiatu nakielskiego!
29 października 2020 r., o godz. 14.00 upływa termin składania formularzy zgłoszeniowych do Plebiscytu „Młody Talent Krajny i Pałuk 2020”

Nagrodą główną w Plebiscycie jest 2000,00 zł!

Przypominamy:
Wystarczy przesłać e-mail ze zgłoszeniem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kandydatami mogą być osoby indywidualne zamieszkałe na terenie powiatu nakielskiego, które w momencie zgłoszenia nie ukończyły 25. roku życia. Pretendenci do tytułu Młodego Talentu Krajny i Pałuk muszą posiadać udokumentowane szczególne osiągnięcia sportowe, artystyczne, zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności, wolontariat itp.
Zgłoszeń dokonywać mogą mieszkańcy powiatu nakielskiego: szkoły, rodzice, trenerzy, przedstawiciele lokalnych organizacji np. stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, OSP itd. 


Wybór osoby zasługującej na miano „Młodego Talentu Krajny i Pałuk 2020” dokonany zostanie w dwóch etapach:
I. Głosowanie na kandydatów Plebiscytu odbywać się będzie za pomocą bramki SMS, trwać będzie ono od dnia 03.11.2020 r. do 06.12.2020 r.
II. Obrady Jury Plebiscytu, do 10.12.2020 r.
Zwycięzcą Plebiscytu zostaje osoba, która uzyskała największą liczbę punktów sumując wyniki głosowania SMS-owego oraz punktację Jury.
Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas uroczystej gali w dniu 10 grudnia 2020 r. (czwartek).
W związku jednak z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany formy wręczenia nagród laureatom. Forma wręczenia nagród zostanie dostosowana do obowiązujących obostrzeń.


Nagrodą główną w Plebiscycie jest 2000,00 zł!


Plebiscyt jest inicjatywą LGD na rzecz dzieci i młodzieży, a jego celem głównym jest aktywizowanie środowisk lokalnych do podejmowania inicjatyw w ramach LSR. Celem szczegółowym Plebiscytu jest wyłonienie osób zasługujących na miano „Młodego Talentu Krajny i Pałuk" oraz promocja utalentowanych młodych ludzi z terenu powiatu nakielskiego, co służyć będzie generowaniu pomysłów na inicjatywy młodzieżowe w ramach LSR .

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.