Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 16.10.2020 r.

Szanowni Państwo
W związku z zaostrzoną sytuacją epidemiczną spotkanie regionalne "Smart village – Inteligentna wieś" zostaje przeniesione do Internetu.

Uczestnicy:
Do udziału w spotkaniu zapraszamy członków FAOW jak również inne wiejskie organizacje pozarządowe z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, w tym m.in. koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne, stowarzyszenia rozwoju wsi.

Termin:
Termin: 22.10.2020 (czwartek), początek godz. 10.00

Ramowy program spotkania:
1. Przywitanie uczestników - 10 min.
2. Prezentacja "FAOW - kim jesteśmy?" - 20 min.
3. Wykład "Smart village - Inteligenta wieś" - 120 min.

Inteligentne wioski to nowa koncepcja w zakresie kształtowania polityki UE. Ma ona bardzo istotne znaczenie dla rozwoju obszarów wiejskich, zarówno ze względu na nowe możliwości tworzenia miejsc pracy, jak i z punktu widzenia jakości życia na wsi.
Promowanie takich „inteligentnych wsi” i oferowanie im wsparcia będzie istotne w następnym okresie programowania.

Prowadzący:
Łukasz Komorowski (Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk, Zakład Ekonomii Wsi) oraz Dorota Stanek (Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”)

Zgłoszenie udziału:
Zgłoszenia należy dokonać telefonicznie pod nr 607 822 019 lub wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20.10.2020 r. (wtorek) do godz. 15.00 włącznie.
Zgłoszenie powinno zawierać adres e-mail uczestnika, na który w dniu wydarzenia przesłany zostanie stosowny link aktywacyjny zapraszający do udziału w spotkaniu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich z s. w Warszawie

 

 

   

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2020 Wszelkie prawa zastrzezone.