Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 13.10.2020 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza miłośników lokalnego dziedzictwa do wspólnego budowania produktu turystycznego jakim jest Ekomuzeum Doliny Noteci.
Spotkanie odbędzie się 20 października (wtorek) o godz. 14:00 w nowo otwartym Centrum Aktywności Wsi w Wieszkach.
Podczas spotkania tematycznego, dotyczącego rozwoju turystyki, rekreacji i dziedzictwa kulturowego powiatu nakielskiego, poruszone zostaną kwestie bieżącej działalności EDN-u.
W trakcie spotkania swoją ofertę w postaci warsztatów robienia czekolady zaprezentują przedstawiciele KGW Sami Swoi.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 577 753 019 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 19.10.2020 r.

Celem spotkania jest integrowanie środowisk zainteresowanych rozwijaniem i upowszechnianiem zasobów lokalnego dziedzictwa Krajny i Pałuk.

Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć produktów turystycznych, która swoje zasoby zawdzięcza bogactwu tradycji, historii i przyrody Doliny Noteci, a przede wszystkim zrzesza ludzi pełnych pasji i energii, gotowych do działania. Mieszkańców powiatu nakielskiego, mających do zaoferowania ciekawą ofertę turystyczną, zapraszamy do włączenia się w tę niezwykłą inicjatywę, której koordynatorem jest Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2020 Wszelkie prawa zastrzezone.