Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 06.10.2020 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” uruchamia nabór zgłoszeń do Plebiscytu „Młody Talent Krajny i Pałuk 2020”, MŁODZI AKTYWNI DLA SIEBIE I REGIONU

Do udziału w Plebiscycie zapraszamy wszystkie młode talenty z powiatu nakielskiego !

Kandydatami mogą być osoby indywidualne zamieszkałe na terenie powiatu nakielskiego, które w momencie zgłoszenia nie ukończyły 25. roku życia. Pretendenci do tytułu Młodego Talentu Krajny i Pałuk muszą posiadać udokumentowane szczególne osiągnięcia sportowe, artystyczne, zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności, wolontariat itp.
Zgłoszeń dokonywać mogą mieszkańcy powiatu nakielskiego: szkoły, rodzice, trenerzy, przedstawiciele lokalnych organizacji np. stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, OSP itd. w terminie do 20.10.2020 r. do godz. 14.00. Zgłoszeń należy dokonywać za pomocą Formularza zgłoszeniowego (w załączniku).
Wypełniony Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do Biura Stowarzyszenia mailowo (skan zgłoszenia z podpisami) na adres poczty elektronicznej LGD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybór osoby zasługującej na miano „Młodego Talentu Krajny i Pałuk 2020” dokonany zostanie w dwóch etapach:
I. Głosowanie na kandydatów Plebiscytu odbywać się będzie za pomocą bramki SMS, trwać będzie ono od dnia 23.10.2020 r. do 16.11.2020 r.
II. Obrady Jury Plebiscytu, do 19.11.2020 r.

Zwycięzcą Plebiscytu zostaje osoba, która uzyskała największą liczbę punktów sumując wyniki głosowania SMS-owego oraz punktację Jury.
Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas uroczystej gali w dniu 19 listopada 2020 r. (czwartek).
W związku jednak z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany formy wręczenia nagród laureatom. Forma wręczenia nagród zostanie dostosowana do ewentualnych obostrzeń.

Nagrodą główną w Plebiscycie jest 2000,00 zł! 


Plebiscyt jest inicjatywą LGD na rzecz dzieci i młodzieży, a jego celem głównym jest aktywizowanie środowisk lokalnych do podejmowania inicjatyw w ramach LSR. Celem szczegółowym Plebiscytu jest wyłonienie osób zasługujących na miano „Młodego Talentu Krajny i Pałuk" oraz promocja utalentowanych młodych ludzi z terenu powiatu nakielskiego, co służyć będzie generowaniu pomysłów na inicjatywy młodzieżowe w ramach LSR .


Downloads:
docFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Plebiscytu „Młody Talent Krajny i Pałuk 2020"
Datawtorek, 06 październik 2020 16:40
Wielkość pliku 468 KB
Pobierz 55

pdfRegulamin Plebiscytu „Młody Talent Krajny i Pałuk 2020"
Datawtorek, 06 październik 2020 16:39
Wielkość pliku 285.69 KB
Pobierz 37

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2021 Wszelkie prawa zastrzezone.