Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 24.07.2020 r.


Zapraszamy w podróż do Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc! Zaskoczą Cię swoją opowieścią, urzekną krajobrazami, zainspirują wyjątkową atmosferą.
W Paszporcie do Natury znajdziesz propozycje 7 tras i kilkudziesięciu miejsc związanych z naturą. Możesz je łączyć w dowolne ścieżki i tworzyć własne Konstelacje podróży! Natura nie wymaga od nas paszportu. Tu nie ma granic! Może… rwąca rzeka, dzikie leśne ostępy, wysokie łany zbóż. Paszport przyda Ci się jednak jako przewodnik w terenie, przepustka do przygody i zapis trasy byś mógł wracać do nowo odkrytych miejsc.

Zbieraj punkty, wspomnienia, rób zdjęcia. Nagrodą jest piękno Natury… a przy odrobinie szczęścia również jeden z wielu voucherów pobytowych w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

Zapraszamy do pobierania aplikacji ze strony: www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel.

Do zobaczenia na trasie!

„Paszport Turystyczny” to coroczna wakacyjna kampania Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej zachęcająca mieszkańców województwa i turystów do podróżowania po jego subregionach. Paszport jest mini-przewodnikiem z propozycjami tras zwiedzania – Konstelacji. Główną ideą kampanii jest promocja mało znanych zakątków województwa kujawsko-pomorskiego.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.