Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 26.06.2020 r.

W miniony czwartek tj. 25.06.2020 r. Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zorganizowało kolejne z cyklu spotkań Ekomuzeum Doliny Noteci (EDN). Członkowie sieci oraz osoby zainteresowane rozwojem turystyki, rekreacji oraz dziedzictwa kulturowego obszaru LSR spotkali się na Ranczo u Amadeusza w Bielawach. Chociaż pogoda nie sprzyjała, gospodarze miejsca zdołali zapoznać uczestników ze swoją dotychczasową działalnością i realizowanymi przedsięwzięciami.
Podczas spotkania omówione zostały również wspólnie zrealizowane inicjatywy oraz pomysły na promocję EDN w czasie trwającej pandemii.

 

Istotnym punktem spotkania była dyskusja dotycząca funkcjonowania EDN. Pomimo tego, że trudno jest dziś przewidzieć co będzie jutro, wszyscy z nadzieją patrzą w przyszłość. Członkowie EDN mają nadzieję na rozwój sieci, aby wychodzić na przeciw potrzebom osób chcących poznawać historię, dziedzictwo kulturowe i smakować lokalną kuchnię Krajny i Pałuk. 


Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć produktów turystycznych, który swoje zasoby zawdzięcza bogactwu tradycji, historii i przyrody Doliny Noteci, a przede wszystkim zrzesza ludzi pełnych pasji i energii, gotowych do działania. Mieszkańców powiatu nakielskiego mających do zaoferowania ciekawą ofertę turystyczną zapraszamy do włączenia się w tę niezwykła inicjatywę, której koordynatorem jest Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2020 Wszelkie prawa zastrzezone.