Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 18.05.2020 r.

 

Przygotowany przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” Quiz „Dolina Noteci – moje miejsce na ziemi” przyniósł zaskakująco duże grono zainteresowanych. W pierwszej turze nagrodziliśmy 65 młodych mieszkańców powiatu nakielskiego, zaś kolejna tura przyniosła 22 laureatów, którzy osiągnęli minimalny próg punktowy w postaci 8 poprawnych odpowiedzi.

Nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy po odbiór upominków do 25.05.2020 r. (poniedziałek) do siedziby Stowarzyszenia przy ul. Powstańców Wielkopolskich 6 w Nakle nad Notecią.

Quiz edukacyjny trwa do 06.06.2020 r., zatem zachęcamy kolejnych młodych mieszkańców powiatu nakielskiego do zmierzenia się z nim.

Przypominamy: aby wziąć udział w Quizie, należy być mieszkańcem powiatu nakielskiego. Uczestnikami Quizu mogą być dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Każdy uczestnik może wziąć udział w Quizie tylko raz. Aby otrzymać nagrodę, uczestnicy powinni odpowiedzieć prawidłowo na 8 pytań konkursowych.

Regulamin Quizu oraz link do pytań konkursowych znajdują się na stronie www.krajna-paluki.cna.org.pl w artykule: Quiz dla najmłodszych o Dolinie Noteci.

Lista osób nagrodzonych w Quizie „Dolina Noteci – moje miejsce na ziemi”, które nadesłały prawidłowe rozwiązania do dnia 17.05.2020 r. włącznie

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2021 Wszelkie prawa zastrzezone.