Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 12.05.2020 r.

W odpowiedzi na zorganizowany Quiz „Dolina Noteci – moje miejsce na ziemi” Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” otrzymało już rozwiązania od 84 uczestników. Nagrodzić mogło zaś 65 młodych mieszkańców powiatu nakielskiego, którzy uzyskali co najmniej minimalny próg 8 prawidłowych odpowiedzi.

Laureatom gratulujemy! Nagrody odebrać można w siedzibie Stowarzyszenia do 19.05.2020 r.

QuizDolina Noteci – moje miejsce na ziemi” wciąż trwa, a na nowych uczestników czekają kolejne nagrody.

Warunkiem zdobycia nagrody jest udzielenie minimum 8 prawidłowych odpowiedzi na pytania dot. Doliny Noteci. Na prawidłowo rozwiązany Quiz (on-line) Partnerstwo czeka do 6. czerwca br. lub do wyczerpania puli nagród.

Uwaga: Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które mieszkają na obszarze powiatu nakielskiego, tj. gminy Kcynia, gminy Mrocza, gminy Nakło nad Notecią, gminy Sadki lub gminy Szubin. Każdy uczestnik Quizu może wziąć udział w zabawie tylko raz.

Regulamin Quizu oraz link do pytań konkursowych znajdują się na stronie www.krajna-paluki.cna.org.pl w artykule: Quiz dla najmłodszych o Dolinie Noteci.

Zachęcamy do udziału!

Lista osób nagrodzonych w Quizie „Dolina Noteci – moje miejsce na ziemi”, które nadesłały prawidłowe rozwiązania do dnia 10.05.2020 r. włącznie.

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.