Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

logotypy unijne

Nakło nad Notecią, 21.04.2020 r.

Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku w finale konkursu "Modernizacja Roku i Budowa XXI w." – oddaj swój głos!

 

Drodzy Sympatycy Partnerstwa dla Krajny i Pałuk,

Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku, które widzicie na zdjęciach, znalazło się w finale ogólnopolskiego konkursu "Modernizacja Roku i Budowa XXI w." wśród 319 innych zgłoszeń. Zmodernizowany przez Powiat Nakielski obiekt bierze ponadto udział internetowym plebiscycie, dzięki któremu mamy szansę wyróżnić nasz region na tle całej Polski. Również ze względu na trudny czas, z jakim przyszło nam się zmierzyć, jest to niepowtarzalna okazja, by wspólnie zaprezentować zarówno budynek tzw. „białej szkoły”, któremu nadano nowe funkcje społeczne, jak i naszą lokalną społeczność, na arenie ogólnopolskiej.

By zagłosować na obiekt, należy kliknąć w poniższy link:
Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku
Głosowanie w I etapie trwa od 23.03.2020 r. do 11.05.2020 r.
Głosować można codziennie.

Budynek w całości dostosowany jest do osób starszych i osób z niepełnosprawnościami. W Centrum znalazły swoje miejsce 3 ważne powiatowe instytucje: Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Dzienny Dom Pobytu. Jest to niewątpliwie pomocna i wzniosła inicjatywa, dlatego serdecznie zapraszamy do wspierania jej poprzez głosowanie lub udostępnienie tej informacji.

Powstanie Centrum zostało dofinansowane m.in. przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” ze środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, oś 7 Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność.

 

Obiekt przed modernizacją.

 

Obiekt po modernizacji.

wyremontowany budynek - widok z przodu

wyremontowany budynek - widok z tyłu

Materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2021 Wszelkie prawa zastrzezone.