Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 27.01.2020 r.

 

LGD WSPIERA NIEWIELKIE INICJATYWY NA RZECZ OSÓB STARSZYCH Z POWIATU NAKIELSKIEGO 

SWÓJ POMYSŁ ZGŁOŚ DO 10 LUTEGO 2020!

Chcesz uzyskać wparcie na zorganizowanie jednodniowego warsztatu, szkolenia, spotkania tematycznego, wykładu, etc. dla osób starszych oraz organizacji i instytucji działających na rzecz osób starszych z obszaru powiatu nakielskiego (np. KGW, UTW, inne organizacje) zgłoś się do Lokalnej Grupy Działania.

Wymagania:

  • Minimalna grupa uczestników – 20 osób
  • Obszar objęty działaniami - zadania powinny być realizowane na obszarze 1 gminy, tj. gminy: Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki lub Szubin
  • Działania muszą mieć charakter otwarty – zaproszenie do udziału należy skierować do wszystkich mieszkańców danej gminy spełniających kryteria tj. osób starszych i/lub przynależność do organizacji/instytucji działającej na rzecz osób starszych
  • Działania każdorazowo zostaną wzbogacone przez LGD częścią informacyjną na temat głównych założeń Lokalnej Strategii Rozwoju i możliwości realizacji projektów dla osób starszych ze środków będących w dyspozycji „Partnerstwa dla Krajny i Pałuk”
  • Termin realizacji: od 1 marca 2020 do 30 kwietnia 2020
  • Maksymalna kwota wsparcia: do 500 zł brutto
    * W ramach środków LGD zakupi materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatu czy szkolenia, zatrudni eksperta/wykładowcę/prowadzącego, sfinansuje poczęstunek dla uczestników, etc. LGD nie przekazuje środków finansowych. 

Kto może zgłosić inicjatywę: organizacje pozarządowe (w tym Koła Gospodyń Wiejskich) oraz instytucje publiczne działające na rzecz osób starszych (domy kultury, biblioteki, muzea, etc.) z obszaru powiatu nakielskiego.

Limit dostępnych środków: 2 500 zł brutto (500 zł/gminę)

Zadania organizacji/instytucji wybranej przez LGD:

  • rekrutacja uczestników spotkania – min. 20 osób – seniorzy oraz organizacje i instytucje wspierające te grupy na co dzień tj.: KGW i inne organizacje pozarządowe oraz instytucje działające na rzecz osób starszych, UTW itp. (bezkosztowo).
  • organizacja sali na przeprowadzenie spotkania (bezkosztowo).

Z wybranymi przez LGD organizacjami/instytucjami zawarta zostanie umowa o współpracy.

Termin zgłoszeń: do 10 luty 2020 r. , godz. 16.00

Z uwagi na limit środków o zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń z danej gminy. LGD dofinansuje 1 inicjatywę w każdej z gmin obszaru powiatu nakielskiego.

Zgłoszenia inicjatyw należy przesłać na załączonym formularzu do biura LGD na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do siedziby LGD przy ul. Powstańców Wielkopolskich 6 w Nakle nad Notecią. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do biura LGD!

Downloads:
doc-99FORMULARZ ZGŁOSZENIA INICJATYWY NA RZECZ OSÓB STARSZYCH Popularne
Data-99poniedziałek, 27 styczeń 2020 15:48
Wielkość pliku-99 16.25 KB
Pobierz-99 261

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.