Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 29.11.2019 r.

 

Członkowie sieci Ekomuzeum Doliny Noteci oraz Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zapraszają na Świąteczny Jarmark Krajeński. Tegoroczna edycja odbędzie się 15 grudnia (niedziela) w godzinach 10:00-16:00 w Zajeździe WiK w Ślesinie. Jarmark jest organizowany w ramach wspólnej inicjatywy członków Ekomuzeum Doliny Noteci.

 

W magiczny klimat świąt wprowadzą Państwa m.in. pokazy artystyczne przygotowane przez okoliczne zespoły. Dla najmłodszych zorganizowane zostaną warsztaty, gry, konkursy oraz animacje.

 

Na odwiedzających czekać będą stoiska z lokalnymi przysmakami m.in. domowe krówki, sery ślesińskie, karp nakielski, a także słodkości.

Na jarmarku nie zabraknie również ręcznie przygotowanych ozdób świątecznych takich jak bombki, stroiki, zawieszki, krasnale itp.

 

W ramach jarmarku zorganizowany został konkurs dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Prace zgłaszać można do dnia 15.12.br. w Zajeździe WiK, a rozstrzygnięcie odbędzie się podczas Świątecznego Jarmarku Krajeńskiego.

 

Podczas Jarmarku zbierane będą również dary dla Centrum Pomocy Św. Brata Alberta w Bydgoszczy.

 

Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w Jarmarku.

 


 

Do pobrania:

Do pobrania:
doc.pngRegulamin konkursu na ozdobę choinkową 2019
Data 2019-12-04
Wielkość pliku 845.28 KB
Download 34

 

 

 

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2020 Wszelkie prawa zastrzezone.