Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 20.11.2019 r.

W miniony poniedziałek tj. 18.11.2019 r. Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zorganizowało kolejne z cyklu spotkań Ekomuzeum Doliny Noteci. Członkowie sieci oraz osoby zainteresowane rozwojem turystyki, rekreacji oraz dziedzictwa kulturowego obszaru LSR spotkali się w Gumnowicach.

 

Spotkanie odbyło się na sali wiejskiej, a gościły nas Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Gumnowicach, które zapoznały uczestników ze swoją dotychczasową działalnością i realizowanymi inicjatywami.

 

 

 

Podczas „zebrania” omówione zostały wspólnie zrealizowane inicjatywy oraz pomysły na kolejne. Będzie to m.in. udział w Jarmarku Adwentowym w Przysieku, a także wspólnie organizowany Świąteczny Jarmark Krajeński.

 

Istotnym punktem spotkania była dyskusja dotycząca planów na rok 2020, która zakończyła się sformułowaniem harmonogramu działań promocyjnych na przyszły rok.

 

 

Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć produktów turystycznych, który swoje zasoby zawdzięcza bogactwu tradycji, historii i przyrody Doliny Noteci, a przede wszystkim zrzesza ludzi pełnych pasji i energii, gotowych do działania. Mieszkańców powiatu nakielskiego mających do zaoferowania ciekawą ofertę turystyczną zapraszamy do włączenia się w tę niezwykła inicjatywę, której koordynatorem jest Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”. 

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.