Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 31.10.2019 r.

 

We wtorek 29.10.2019 r. Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk" zakończyło przyjmowanie zgłoszeń do Plebiscytu „Młody Talent Krajny i Pałuk” edycja 2019. Kandydatów, którzy chcą podzielić się swoją pasją z innymi, zgłosiło się szesnastu. Wśród nich są zarówno osoby indywidualne, jak i duety oraz grupy. Uzdolnienia młodych mieszkańców powiatu nakielskiego reprezentują różne dziedziny, np. taniec, śpiew, czy też sport.

 

1 listopada 2019 r. uruchomiona zostanie bramka SMS-owa, poprzez którą będzie można oddawać głosy na swoich faworytów do tytułu "Młody Talent Krajny i Pałuk". Głosowanie potrwa do 30 listopada br.

 

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wysłać pod numer 71480 SMS o treści TYP.TAL.X w miejsce X wpisując liczbę przypisaną danemu kandydatowi. Koszt wysłania SMS-a to 1.23 zł z VAT-em.

 

Sylwetki kandydatów znajdziecie Państwo >>TUTAJ<<

 

Po etapie głosowania SMS odbędą się obrady komisji, która spośród 5 kandydatów z najwiekszą liczbą otrzymanych głosów (SMS-ów) wyłoni ostatecznego zwycięzcę. Końcowy wynik opierać się będzie bowiem na sumie punktów pochodzących z głosowania SMS-owego oraz punktacji jury. Ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się 03.12.2019 roku podczas Forum Inicjatyw Młodzieżowych.

 

Nagrodami w konkursie są:

    • 2 tys. złotych (I miejsce),
    • smartphone (II miejsce),
    • głośnik JBL (III miejsce). 

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzezone.