Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

Nakło nad Notecią, 21.10.2019 r.

 

Przypominamy o trwającym Plebiscycie „Młody Talent Krajny i Pałuk” edycja 2019.

 

Zapraszamy do składania zgłoszeń przez szkoły, rodziców, trenerów, przedstawicieli lokalnych organizacji np. stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, OSP itd. do dnia 29.10.2019 r. (wtorek).

 

Zgłoszenia powinny być składane w formie Formularza zgłoszeniowego, drogą pocztową bądź osobiście w biurze Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, które znajduje się przy ul. Powstańców Wielkopolskich 6. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

 

Kandydatem może być osoba indywidualna lub grupa osób pochodząca z powiatu nakielskiego. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które w momencie zgłoszenia nie ukończyły 25 lat.

 

Uczestnicy biorący udział w Plebiscycie powinni wyróżniać się szczególnymi umiejętności, osiągnięciami w różnych dziedzinach życia, np. sport, taniec, muzyka, wolontariat.

 

Zwycięzcą zostać może osoba, bądź grupa osób, która uzyska największą liczbę punktów sumujących się poprzez głosowanie SMS, które odbędzie się w dniach 01.11.2019r.- 30.11.3019r. oraz punktacje jaką przyzna Jury.

 

Nagrodami w Plebiscycie są : I miejsce- nagroda pieniężna w wysokości 2 tysięcy złotych, II miejsce- smartphone, III miejsce- głośnik JBL.

 

Uroczysta gala wręczenia nagród w Plebiscycie „Młody Talent Krajny i Pałuk” odbędzie się we wtorek 3.12.2019 r. podczas Forum Inicjatyw Młodzieżowych.

 

1.Regulamin Plebiscytu

2.Formularz zgłoszeniowy

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzezone.